Geri

Ankara ilimizin tamamına hizmet veren firmamız tüm bilgi birikimini işlerine yansıtmaktadır. Yaptığı çalışmalarda işine ve kendine güvenen firmanın hem çalışmaya hem de yedek parça kalitesine bir yıl garanti verdiğini unutmayın.

Ankara Daikin Servisi Türkiye 1999- 2020
TEL 232 3207

Klima Servisi Kesintisiz Hizmet

  Parça arızası, elektrik arızası ya da montaj hatası gibi durumlar nedeniyle pek çok arıza kaydı almaktayız. Daikin klimalar her ne kadar dayanıklı ve uzun vadede problem çıkarmayan cihazlar olsalar da yine de sizin dışınızda ortaya çıkabilen pek çok sorunla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Klimalar çok çeşitli özelliklerde sunulduğundan klima seçimi yaparken bazen insanların kafası karışabiliyor. Klimalar bağımsız üniteler ve bağımlı üniteler şeklinde ikiye ayrılır. Bağımsız ünite klimalar dört çeşittir. Bunlar; split, pencere tipi, taşınabilir ve çatı tipi klimalardır.

Daikin split klimalar duvar tipi mono split klima ve duvar tipi multi split klima olarak ikiye ayrılır. Duvar tipi multi split klimalar daha çok plaza, hastane, restoran, okul gibi her bölgenin aynı sıcaklıkta olması için kullanılan klimalardır. Salon tipi split klimaların ise iç hacmi oldukça büyüktür. Duvara monte edilmezler, zemine monte edilirler.

Yer-tavan tipi split klimalar ise az yer kaplamaları ile tercih sebebidirler. Yere ve tavana monte edilebilirler. Bu tip klimalar da kendi içerisinde ikiye ayrılırlar. Bunlardan kaset tipi split klimalar tavana ve yere monte edilen ve dekorasyonu hiçbir suretle bozmayan klimalardır.

Gizli tavan tipi klimalar ise tavana gizlendiğinden dışarıdan fark edilmezler. Daha çok büyük market ve mağazalarda bu tip klima kullanılmaktadır.

Daikin bağımlı üniteli sistemler ise daha çok büyük fabrikalarda, iş hanlarında tercih edilmektedir. Bu tip cihazlar kullanım için makine dairesine ihtiyaç duyarlar ve kontrolleri bu makine dairelerinden yapılır.

Ankara Daikin Klima Servisi olarak pek çok alanda farklı özellikleri ile kullanılan Daikin marka klimalarınızı seçerken sizlere danışmanlık yapmaktadır. Bu şekilde klima kullanacağınız platforma uygun nitelikte klima almanıza yardımcı olmakta, boş yere enerji ve verim kaybı yaşamanızı engellemektedirler.

Daikin marka klimalar hakkında aklınıza takılan her türlü soru veya teknik destek talebi için Ankara Daikin Klima Servisi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Daikin Servisi olarak müşterilerimizin verdiğimiz hizmetlerden memnun kalması firmamızın en büyük kazancı olduğu görüşünde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bu neden ile Ankara Daikin Servisi‘nde çalışan tüm personel işinde uzman olarak görev almaktadır. Personellerimiz servis verdiğimiz klimalar ile ilgili devamlı olarak eğitim ve seminerlere katılmakta ve müdahale ederken tamamen bilinçli şekilde sorunlara müdahale etmektedir.

Sorunun kaynağını uzmanlığı ve aldığı eğitimler sayesinde hemen bulabilen, bakımlarda ise kısa sürede bakım işlemlerini yapan personeli, sizleri uzun süre meşgul etmeden ve vaktinizi almadan sorunlara hızlı ve etkili çözümler üretmektedir.

Bakım ve onarım işlemlerinin tamamında uzmanlığı ve deneyimi sayesinde sorunu bakmadan dahi anlayabilen uzmanlığa sahip personelimiz sayesinde ayaklarınızı uzatarak kısa sürede işlemlerin bitmesini bekleyebilirsiniz.

Ankara Daikin Servisi olarak sizlere sağlam ve süratli hizmet vermek en büyük hedefimiz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması için personelimiz kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Siz de bakım ve onarım işlemleriniz için firmamızın uzmanlığından mutlaka yararlanın.

Ankara Daikin Klima Servisi köklü geçmişinden gelen yüksek tecrübesi ile tüm daikin klimalardaki sorunlarınızı anında çözmektedir. Eğitimli ve profesyonel teknisyen kadromuz ile sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Haftanın her günü 24 saat boyunca klima tamir bakım ve montaj işleri üzerine hizmet veren firmamız Ankara’nın önemli konumlarına konuşlanmış gezici mobil ekipler ile randevu vereceğiniz adrese en kısa sürede ulaşmaktadır.

Unutmayın!! klimanızın bakımlarını yaptırdığınızda performansı ilk günküne ulaşmakla kalmaz ayrıca hem temizlenen filtreler sayesinde sağlığınızı hem de yakıt tasarrufu açısından cebinizi korur.Ankara Daikin Klima Servisi sadece bir telefon uzaklığınızda.

Ankara Daikin Klima Servisi olarak klimalarınıza garantili bakım hizmeti vermekteyiz. Şüphesiz ki dünyanın en iyi klima markalarından biri olan Daikin klimaların da sağlıklı çalışması için temizlenmesi gerekir.

Yaz aylarında yüksek verim ve maksimum performans alabilmeniz için uzman ekiplerimizin yapacağı bakım hizmeti çok önemlidir. Bakımlı klimalar öncelikle sağlık sorunu açmaz ve düşük elektrik sarf ederler. Bu da bütçenize önemli bir katkı sağlar.

Temizlik va bakım yapılmayan klimalarınızın mikrop saçtığını sakın unutmayın…Filitrelerde ve üfleme kanallarında biriken toz,bakteri ve mikroplar bulunduğunuz ortama dolar ve havayı teneffüs ederken sizinle temas eder. Bu mikropların vücudunuzda yarattığı rahatsızlıkların bazılarını şöyle sıralayabiliriz :

  • Halsizlik
  •  Baş Ağrısı
  • Gözlerde sulanma ve kızarma
  • Hapşırma
  • Ateş

Bu sorunlarla karşılaşmamak için yılda en az 1 kere klimanızın temizlik  bakım ve ilaçlama işlemini yaptırınız.. Unutmayınız ki sağlığınız her şeyden önemlidir.

Klima cihazlarımızı özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanırız. Bu yoğun kullanım sonucunda klimalarımızda zaman zaman arıza durumları oluşabilir. Bu tip sorunlarda sakın endişe etmeyiniz.

Siteiçi Arama